Contact


Neem contact op met één van de leden van het productieteam of via het onderstaande contactformulier.

Stichting Stella Extra
Parallelweg 56
6231 CJ Meerssen





Productieteam


Roel Op den Kamp | Voorzitter
roel@stellamariscabaret.nl

Jacques van Loo | PR
vanloo.j@kpnplanet.nl

Ellian Geene | Communicatie & PR
ellian@stellamariscabaret.nl

Mieke Van den Hof | Webredactie
mieke@stellamariscabaret.nl

Ruud Engels | Technische leiding
ruud@stellamariscabaret.nl

Thomas Brune | Hospitality
thomas-brune@hotmail.com

Ondersteunend team


Darcy Ummels | Sponsoring
stellamariscabaretsponsoring@outlook.com

Bernadette Brands | Kledingontwerp
bernadette@stellamariscabaret.nl

Creatieve team


Gwen Moust | Eindregie
gwen@stellamariscabaret.nl

Niek Moust | Teksten en regie ondersteuning
niek@stellamariscabaret.nl

Jacqueline Nelissen | Muzikale leiding showkoor
nelissen45@gmail.com

Sandra Fuchs | Choreografie
sandra@stellamariscabaret.nl

Roy Kostons | Muzikale leiding band

Vormgevend team


Annick Vleugels | Ontwerpen

Roger Weijenberg | Ontwerp en bouw website

Technisch team


Jessy van Gulick | Lichttechniek

Sjors en Vince Van de Weijer | Geluidstechniek

Erwin Kerstges | Videotechniek