Contact


Neem contact op met één van de leden van het productieteam.

Stichting Stella Extra
Parallelweg 56
6231 CJ Meerssen


Productieteam


Roel Op den Kamp | Voorzitter
r.opdenkamp@stichtinglvo.nl

Claudia Reijnders
reijnders.fjl@planet.nl

Ellian Geene
e.geene@home.nl

Thomas Brune
thomas-brune@hotmail.com

Bea Heijnen
bea@boeg.biz

Britt Hupkens
britthupkens@gmail.com

Beaudille Gulikers
beaudille_gulikers@hotmail.com


Ondersteunend team


Bianca Pluijmakers | Sponsoring
stellamariscabaretsponsoring@outlook.com

Roger Lahaye | decor en rekwisieten
roger.lahaye@bunde.info

Britt Hupkens | Kostuumploeg
britthupkens@gmail.com

Creatieve team


Tonny Ravier | Eindregie
t.ravier@stichtinglvo.nl

David Hazen | Teksten en regie ondersteuning
david.hazen@stichtinglvo.nl

Jacqueline Nelissen | Muzikale leiding showkoor
subrosa0333@gmail.com